Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом голови
Великоновосілківського
районного суду
Донецької області
№ 58 від 29.12.2012
ПЕРЕЛІК
відомостей, що становлять службову інформацію,
та які можуть міститися в документах з організації діяльності
Великоновосілківського районного суду
Донецької області
1. Відомості в організаційно-розпорядчих документах (накази, розпорядження, рішення, постанови, рекомендації), що надсилаються апеляційним та місцевим судам Верховним Судом України, вищими спеціалізованими судами, ДСА України з питань забезпечення охорони державної таємниці, які містять службову інформацію.
2. Відомості в документах суду, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
3. Відомості в листуванні, нормативно-розпорядчих та облікових документах з питань оформлення допуску працівників суду до державної таємниці.
4. Відомості в номенклатурі посад працівників суду, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.
5. Відомості в документах діловодства з режимно-секретної роботи (номенклатура справ, описи справ, акти про виділення документів до знищення, акти передачі документів, журнали обліку, книга реєстрації та реєстри відправлення кореспонденції тощо).
6. Відомості про організацію режимно-секретної роботи в суді, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.
7. Відомості в докуметах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких, які мають гриф обмеження доступу «Таємно» та «Цілком таємно»).
8. Відомості в документах з питань надання дозволів на проведення оперативно-технічних заходів та оперативно-розшукової діяльності (крім документа із грифом обмеження доступу «Таємно» та «Цілком таємно»).
9. Відомості у постановах голови суду про вжиття спеціальних заходів державного захисту.
10. Відомості, що можуть міститися в документах суду:
- які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію (доповідні, службові записки, накази тощо);
- щодо організації та діяльності органів суддівського самоврядування з питань внутрішньої діяльності суду (протоколи зборів суддів; протоколи оперативних нарад тощо);
- з організаційно-кадрової роботи (особові справи суддів та працівників апарату суду, з особового складу, щодо чисельності, складу та руху кадрів, надання відпусток, відрядження, атестації державних службовців апарату суду, дисциплінарні стягнення, проходження медичного огляду тощо);
- з адміністративно-господарських питань діяльності суду (окрім інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним майном);
- стосовно питань організації ведення роботи з аналізу судової статистики, вивчення та узагальнення судової практики, що передує публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;
- щодо внутрішньої організації ведення обліку, реєстрації та зберігання службових документів діяльності суду;
- які містять матеріали службових розслідувань.
11. Відомості, що можуть міститися в книгах обліку руху особових справ державних службовців апарату суду та трудових книжок і вкладишів до них.
12. Звіт за формою № 6 «Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних».
13. Відомості, що можуть міститися в журналах обліку печаток і штампів суду.
14. Відомості, що можуть міститися в обліково-статистичних картках на справи, реєстраційних журналах, алфавітних покажчиках справ, обліково-реєстраційних даних автоматизованої системи документообігу суду.
15. Інші відомості, що становлять службову інформацію і можуть міститися в інших документах з організації діяльності суду, перелік яких визначається наказом голови суду.
ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Надання публічної інформації Міністерства юстиції здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.
З метою спрощення процедури оформлення запитів на інформацію пропонуємо подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.
Запит на інформацію має містити:
Для оформлення запиту на отримання публічної інформації:
письмово: Міністерство юстиції України, 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13 (на конверті вказувати «Публічна інформація»);
по телефону/факсом для громадян та об’єднань громадян без статусу юридичної особи - (44) 486 -71-76;
по телефону/факсом для юридичних осіб: (44) 279-17-35.
Подання громадянами запитів в усній формі за адресою – м. Київ, вул. Артема, 73, кімната 126 (приймальня громадян).
Форми для подання запиту на отримання публічної інформації в письмовому вигляді:
Форми для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою
Форми запитів на отримання публічної інформації можна отримати в Міністерстві юстиції України за адресами: м. Київ, вул. Артема, 73, кімната 126; вул. Городецького, 13, кімната № 102.
ПРАВА ГРОМАДЯН, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ
«ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ»
Відповідно до статті 10 Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожна особа має право:
Відповідно до статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Згідно зі статтею 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач має право оскаржити:
ВІДМОВА ТА ВІДСТРОЧКА В ЗАДОВОЛЕННІ ЗАПИТУ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»:
ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ
Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
Найбільш запитувані документи, інформація
Найбільш запитуваною є правова інформація, а саме: